jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 1532
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Matka Stefana W. udzieliła wstrząsającego wywiadu! "Urodziłam syna, który zabił człowieka i muszę z tym żyć"
To rozmowa pełna łez. Matka Stefana W. udzieliła wywiadu dziennikarce "Dużego Formatu". Opowiada w nim, jak dowiedziała się o tym, że jej syn zaatakował prezydenta Gdańska i o tym, jak bardzo obawiała się jego wyjścia z więzienia. 
Jako matka wciąż go kocham. Tylko rozpaczam, że zrobił coś strasznego. Tyle osób skrzywdził, prezydenta, jego rodzinę, nas… A ja nadal jestem matką – opowiada płacząc matka Stefana W. – To najtrudniejsze uczucie, jakie można sobie wyobrazić. Urodziłam syna, który zabił człowieka, i muszę z tym żyć – przyznaje pani Jolanta. - Najpierw syna nie poznałam. Pierwszy raz widziałam tę kurtkę i czapkę, gdy oglądałam nagranie. "To nie on", mówię do męża. Ale wtedy te słowa: "Halo! Halo! Nazywam się Stefan…". Jezu, synu, jak mogłeś… Módlmy się, mówię do męża, żeby prezydent przeżył. Przyznaje, że jej syn w więzieniu w Malborku bardzo się zmienił. Obawiała się jego wyjścia zza krat i ostrzegała o tym policję. - Uważałam, że nie powinien wychodzić albo ktoś powinien go obserwować. Ale usłyszałam, że nie ma podstaw, że zgłoszą tylko swoje wątpliwości zakładowi karnemu. Nikt się ze mną później nie kontaktował. Skończyłam resocjalizację, rozumiałam, co się dzieje, ale skoro mój syn został wypuszczony, nie wińcie mnie, proszę, ani moje dzieci. Co mieliśmy zrobić? Wszyscy się boimy, że zostaniemy ukarani za Stefana. A co mieliśmy zrobić? Wie pani, jaka to była trudna decyzja donieść na własne dziecko? Ale poszłam na policję i powiedziałam, że zrobi coś nieobliczalnego.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 19:01 przez jatoja
Źródło: https://natemat.pl/261469,duzy-format-matka-stefana-w-udzielila-wywiadu-przeprasza-za-syna
19-letni student poszedł do klubu ze striptizem i nie wrócił. Szuka go cała Polska
W centrum Poznania zaginął 19-letni student. Michał Rosiak w nocy z czwartku na piątek poszedł do klubu go-go i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Sprawa jest skomoplikowana. Policji pomaga prywatne biuro detektywistyczne. – Michał Rosiak nie jest typowym mężczyzną, którego można spotkać w klubie go-go. Nie jest zamożny i według relacji kolegów, którzy byli z nim tej nocy, nie chciał korzystać z usługi prywatnego tańca. Jednej z tancerek udało się jednak namówić Michała do wejścia do pokoju – relacjonował "Wyborczej" Bartosz Weremczuk, prMichał poszedł z kolegami do klubu go-go "Euphoria" w nocy z czwartku na piątek (17/18 stycznia). Ok. godziny 1:00 zniknął kolegom z oczu. Od tamtej pory nikt go nie widział.ywatny detektyw wynajęty przez rodzinę zaginionego. – Zaginiony mieszka na poznańskich Ratajach, tymczasem po wyjściu z klubu poszedł w zupełnie innym kierunku. Dworzec Garbary był mu nie po drodze. Trudno to zrozumieć – przyznaje w rozmowie z "Wyborczą" rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Informacja o trasie Michała jest znana z jego telefonu., który znalazła przypadkowa kobieta. "Dowiedzieliśmy się również iż rodzice zaginionego otrzymują dziwne połączenia. Jeden z nich miał wskazywać jakby wyrywany był telefon między osobami... Drugi raz natomiast rozmówca miał krzyknąć 'Kur... a miało nie być Policji'. Gdy rodzice oddzwonili na nr usłyszeli 'to pomyłka'" – czytamy na Facebooku profilu "Zaginieni przed laty". Rysopis: Michał Rosiak ma 188 cm wzrostu. Jest szczupły, ubrany był na czarno. Na kurtce miał biały napis: "New Balance". Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały zaginionego. Można dzwonić pod nr tel. 61 841 23 11 lub 112.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Z ostatniej chwili! Jerzy Owsiak wraca do WOŚP. Na nagraniu zwraca się bezpośrednio do śp. Adamowicza
Jerzy Owsiak w bardzo emocjonalnym nagraniu zwrócił się w sobotę bezpośrednio do Pawła Adamowicza. Kilka godzin po zakończeniu uroczystości pogrzebowych prezydenta Gdańska Owsiak symbolicznie rozliczył puszkę Adamowicza i zapowiedział, że wraca do WOŚP jako prezes fundacji. Jerzy Owsiak zapowiedział swój powrót do Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Prezes WOŚP zrezygnował z w poniedziałek z pełnienia funkcji w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Podziękował prezydentowi Gdańska za wsparcie i zapewnił, że tragiczna śmierć nie przerwie gry orkiestry.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 21:01 przez jatoja
Źródło: https://www.facebook.com/jerzyowsiak/videos
Jak zanieczyszczenie powietrza wpływa na nasze zdrowie
Krakowski Alarm Smogowy przygotował broszurę dotyczącą zgłaszania spalania śmieci odpowiednim służbom. Omówiona została procedura zgłoszenia, obowiązki poszczególnych służb i urzędów, a także skutki zdrowotne, jakie niesie z sobą wdychanie związków powstających w procesie spalania śmieci. Pamiętaj, że smog wpływa na zdrowie nasze i naszych bliskich! Każdy dzień spędzony w zanieczyszczonym mieście skraca Twoje życie! Jeśli podejrzewasz, że Twój sąsiad spala śmieci, zacznij od rozmowy.
Gdy te nie przyniosą skutku, zgłoś sprawę staży miejskiej lub w urzędzie miasta/gminyMożesz to zrobić anonimowo.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 15:01 przez jatoja
Źródło: https://smoglab.pl/jak-zglosic-spalanie-smieci/?fbclid=IwAR3ua1qHxG8kurQf8W6uhL1MehzBg5ZE46y8xdZoObSgpi8DbbJIPWo5gzs
Asteroida ma uderzyć w Ziemię lada chwila! Jasnowidz Jackowski zabrał głos
Eksperci, śledzący losy planetoidę o średnicy 1,5 km, którą odkryto kilkanaście lat temu, są pełni obaw. Niepokoją się o to, czy (89959) 2002 NT7 nie uderzy w naszą planetę. Obiekt znajduje się bardzo blisko Ziemi, a obliczenia nie prognozują niczego dobrego… „Jest ryzyko, że planetoida uderzy w Ziemię”. Najpierw badacze mówili, że stanie się to 13 stycznia, dziś podają datę 1 lutego. NASA ma uspokajać ludzi i zapewnia, że nie dojdzie do tragedii, ale istnieje teoria, według której zderzenie jest nieuniknione, a nie mówi się nam o tym, aby nie wzbudzać w nas niepotrzebnej paniki przed nieuniknionym. W Super Expressie poza niepokojącymi informacjami odnośnie obiektu pojawiły się także słowa najbardziej znanego jasnowidza w Polsce, dla którego sytuacja jest jasna. "Ja mam odczucie, że ten obiekt w żaden sposób nie zagraża naszej planecie. Mam nawet wrażenie, że zbliżenie się tej planetoidy nie odbije się większym echem wśród mieszkańców Ziemi. W moim odczuciu ta planetoida będzie dość daleko od naszej planety i nic złego nam się nie stanie" - mówi Jackowski.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Jako salowa codziennie oglądam penisy. Chłopaki, to ohydne! Niektórych nie mogę wyrzucić z pamięci
List Pauliny został opublikowany w serwisie Papilot.pl. Dziewczyna jest salową w jednym ze szpitali. Twierdzi, że niektórych obrazów nie potrafi wyrzucić z pamięci...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Córki śp. Adamowicza mają dostać po jego śmierci stypendium - taki pomysł zaproponowała jedna z fundacji
Kiedy pogrzeb dobiegł końca podniesiono wiele istotnych kwestii. Jedną z nich poruszył na Twitterze prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski: Zaproponuję, aby Fundacja Unia Metropolii Polskich nosiła imię Pawła Adamowicza oraz żeby UMP ufundowała stypendia córkom śp. Pawła Adamowicza do czasu ukończenia przez nie 25 lat – czytamy. Paweł Adamowicz osierocił 16-letnią Antoninę i 9-letnią Teresę, którymi opiekuje się teraz tylko żona.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Cejrowski w MOCNYCH SŁOWACH o śp. Adamowiczu! Przesadził. Przekroczył granice przyzwoitości - denerwują się Polacy
Wojciech Cejrowski na Facebooku zamieścił wpis, w którym odnosi się do śp. prezydenta Pawła Adamowicza: Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę, zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani płakać. #Adamowicz za życia nie był święty, więc czemu teraz robi się z niego świętego?  Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle „wielce szanowny”, bo go zadźgali? Al Capone zabijał konkurencyjnych mafiozów i nie powodowało to, że oni z samego faktu bycia zamordowanym zostawali świętymi. A #Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny. To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem (impreza nie miała wzmożonej ochrony, bo nie była zgłoszona jako impreza masowa). Teraz Owsiak napuszcza i judzi swoich wyznawców na Barbarę Pielę. Chwali groźby karalne i bluzgi kierowane pod Jej adresem. Co to ma być? Alibi dla Owsiaka, że nie zabezpieczył odpowiednio swojej imprezy i zginął człowiek? Wina nożownika i wina Owsiaka, a nie kobiety z plasteliną!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Producenci niektórych filmów wymagali od aktorów znacznie więcej niż udawanie scen seksu. Okazuje się, że istnieją takie produkcje, w których musieli oni uprawiać go naprawdę. Jedne są bardziej znane, inne może trochę mniej. Zapewniamy jednak, że nie jest to "50 twarzy Greya"...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Polska aktorka zagrała w filmie obok Roberta Pattinsona! Sukces Agaty Buzek
Ostatnie miesiące Buzek spędziła na planie francuskiej produkcji High Life. Na ekranie pojawi się w towarzystwie takich gwiazd europejskiego i światowego kina, jak Robert Pattinson, Juliette Binoche czy Patricia Arquette. Film w reżyserii Claire Denis wyprodukowało cenione studio A24, odpowiedzialne za takie hitowe produkcje jak MoonlightDziedzictwoHereditary, czy Lady Bird. Buzek pod koniec września promowała film w towarzystwie kolegi i koleżanki z obsady na festiwalu filmowym w San Sebastian. High Life to thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w kosmosie. Pattinson gra kryminalistę, który bierze udział w misji badającej czarną dziurę - w ten sposób może anulować swój wyrok. Buzek w filmie zagrała pilota.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 stycznia 2019 o 23:01 przez jatoja
Następna