jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 1846
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Nikt nie chciałby podróżować w takim towarzystwie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Szok! Adam z Rodzinki.pl i Wiktoria już się zaręczyli!
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski uchodzą za całkiem zgraną, choć młodą parę. Wygląda jednak na to, że poważnie myślą o przyszłości: niedawno ze sobą zamieszkali, co wzbudziło pytania o dalszą stabilizację związku. Chyba coś jest na rzeczy, bo goszcząc w sobotnim wydaniu Pytania na ŚniadanieWiktoria pochwaliła się pierścionkiem. Czyżby zaręczynowym?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
51-letnia Joanna Przetakiewicz pokazała pupę! Internauci zachwyceni! "Wow, jak u 18-latki!"
Joanna Przetakiewicz od pewnego czasu promuje filozofię życiową, zgodnie z którą kobieta w każdym wieku może i powinna czuć się piękna i szczęśliwa. Była żona najbogatszego Polaka, Jana Kulczykaz dumą podkreśla, że ma 51 lat, ale czuje się młoda duchem. Dokłada też wszelkich starań, by nadal atrakcyjnie wyglądać. Ładne zdjęcie? #z #wiekiem #nie #stajesz #się #przezroczysta #tylko #bardziej #wyrazista - podpisała fotografię Joanna.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Agata Szostek wystąpiła w pierwszej edycji show i już wtedy było jasne, że bardzo chce wynieść coś z programu. Agata była zaangażowana i sumiennie wypełniała kolejne zadania.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Proboszcz przegrał pieniądze wiernych na automatach

Fakt postanowił przybliżyć czytelnikom pouczającą historię proboszcza w Koskowicach w województwie dolnośląskim, który odrobinę mija się z promowanym przez papieża Franciszkawzorcem moralności. Jak się okazuje, proboszcz Jacek W. przez lata ukrywał przed wiernymi swoją namiętność do hazardu. Był tak zaślepiony żądzą, że przez dwa lata przegrał ponad pół miliona złotych z parafialnej kasy - pisze tabloid. Sprawa jest tym bardziej szokująca, że kapłan jest znanym i szanowanym duchownym. Posiada tytuł doktora i jest wykładowcą w seminarium. Wir hazardu wciągnął proboszcza tak bardzo, że ten musiał zapożyczyć się o swoich parafian. Gdy przestał spłacać długi, ci poskarżyli się biskupowi. W naszym kraju przyjęło się traktować duchowych tak jakby nie obowiązywało ich polskie prawo, więc wierni, zamiast zgłosić sprawę na policję, woleli wnieść skargę do biskupa. On także nie powiadomił policji, tylko podjął takie środki jak zwykle. Czyli ograniczył się do zawieszenia proboszcza w obowiązkach i powołał komisję w tej sprawie, oczywiście złożoną z samych duchownych. Ksiądz sam będzie musiał spłacić długi - zapewnia ks. Waldemar Wesołowski z legnickiej kurii.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Uczestnik Big Brothera przyznał się, że jest homoseksualistą: "Nie chcę iść w to kłamstwo dalej"
Łukasz Darłak niedawno podczas dyskusji w programie zaprzeczał, że jest gejem. Nie jestem gejem. Epizod był biseksualny, ale nie sądzę, że z tego powodu powinienem mówić, że jestem gejem. Jest przecież bardzo dużo osób, którzy są homoseksualni, ale nie widać tego po nich- powiedział wprost współuczestnikom i zaznaczył, że nie chce się jeszcze "otwierać" w tej kwestii. Jednakże po zaledwie kilku dniach od tych słów, 26-latek zdecydował się wyznać prawdę. Niespodziewanie dokonał przed uczestnikami coming outuMyślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo. Nie chcę iść w to kłamstwo dalej, bo się nie czuję z tym komfortowo - zdradził. Pierwszą osobą, którą poinformował był bokser Igor, który zareagował na to wyznanie dość stanowczo: Dopóki nie powiesz, że jesteś moim chłopakiem, to ja nie mam z tym problemu - stwierdził. W pokoju zwierzeń wyznał za to, że od początku domyślał się prawdyPokazał jaja, że się przyznał. Ale ja od początku wiedziałem, co jest grane.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Daniel Barłóg opuścił dom Wielkiego Brata: "Nie potrafię grać. Jestem, jaki jestem"
Daniel Barłóg próbował zachęcać kolegów i koleżanki z domu Wielkiego Brata do czytania Biblii i życia zgodnie z jej zasadami. Dość szybko napotkał jednak opór, głównie ze storny Juszes - weganki.  W sobotni wieczór Daniel opuścił dom. Po wyjściu spotkał się z prowadzącymi, którym powiedział: Nie chciałem wyjść na mięczaka, ze względu na szacunek do całej ekipy zdecydowałem się przeczekać te 48 godzin. Moja charyzma, sposób życia mnie zabijały. Nie potrafię grać. Jestem, jaki jestem. Pierwsze dwa dni ok, ale kolejne dni to wegetacja. Nie wszyscy są pokornego serca - zauważył.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 marca 2019 o 11:03 przez jatoja
Robert Biedroń: "W PIS są geje. Potrafię ich wskazać"
Robert Biedroń odniósł się do kwestii gejów z PiS nawiązując do niedawnej wypowiedzi Jan Vincenta Rostowskiego. - Nie jest moją sprawą mówić, kto na najwyższym poziomie PiS-u jest gejem, ale środowisko LGBT powinno się zastanowić, czy ta pewna zmowa milczenia nie powinna być przerwana  mówił w TVN 24 Jan Vincent Rostowski. Zresztą, nie tylko Rostowski poruszał się w ostatnim czasie po obszarach powiązań PiS ze środowiskami homoseksualnymi. Na swoim koncie społecznościowym Stanisława Gawłowski pytał, czy przypadkiem Jarosław Kaczynski nie współpracuje aktualnie z Pawłem Rabiejem, co przez wiele osób było odczytywane jako sugestia na temat zażyłości obu panów. To jest stare granie na uprzedzeniach i lękach. Straszy się nimi, wyciąga w kampanii. Nie byłoby tego skandalu wokół pana ministra, gdybyśmy żyli w społeczeństwie bardziej otwartym i tolerancyjnym. Ale z drugiej strony tajemnicą poliszynela jest, że w PiS są geje. Potrafię ich wskazać. Nie zrobię tego, żeby później nie uczestniczyć w tej głupiej grze - mówił Robert Biedroń w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Uczestniczka Big Brothera zdradza ile zarabiają uczestnicy: "Płacono nam 2 tys. zł za tydzień"
Monika Goździalska najpierw była uczestniczką 3. edycji „Big Brothera", a następnie pojawiła się w 5. edycji, w której występowali wyłącznie celebryci. Goździalska weszła do domu po tygodniu gry, jednak dość szybko zakończyła swoją przygodę z „Big Brotherem". Kiedy zachorowało jej dziecko, zdecydowała się zrezygnować z programu. Było to jeszcze przed nominacjami polegającymi na głosowaniu uczestników, kto z nich powinien opuścić dom Wielkiego Brata. Goździalska nie ukrywała, że zgłaszając się do reality show kierowała się chęcią zarobienia pieniędzy. Raczej nie mogła narzekać, bo za tydzień w domu Wielkiego Brata uczestnicy zgarniali po 2 tysiące złotych. - Jak ja byłam w trzeciej edycji, płacono nam pieniądze. Na tamte czasy to był dobry zarobek. Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w "Big Brotherze" z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo. Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/big-brother-ile-pieniedzy-dostawali-uczestnicy/e22dnlb#slajd-1
Tunele w uszach to już przeżytek, teraz wycinają sobie dziury! Ohydny trend
Tym razem dziura nie jest efektem rozciągania skóry, ale jej wycięcia. Skalpelem usuwa się środkową część ucha, a krawędzie zszywa. W efekcie z ucha zostaje tylko… obramowanie. Kiedy w Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia dokumentujące efekty zabiegu, niektórzy ostrzegali, by nie iść w ślady tego mężczyzny. Efektem ubocznym modyfikacji miały być trudności ze słyszeniem, a nawet całkowita głuchota. „Artysta” temu zaprzecza. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości - ta procedura nie sprawia, że głuchniesz. Przez tydzień lub dwa możesz mieć problem z rozpoznaniem kierunku, z którego dochodzi do ciebie dźwięk, ale to mija. Umysł szybko przyzwyczai się do nowych uszu. Słyszenie tego, co za tobą, staje się wręcz łatwiejsze. Uszy wcale nie służą do tego, aby „łapać” dźwięki - tłumaczy osoba, która wykonała zabieg.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 marca 2019 o 12:03 przez jatoja
Następna