Poczekalnia

Matka Stefana W. udzieliła wstrząsającego wywiadu! "Urodziłam syna, który zabił człowieka i muszę z tym żyć"
To rozmowa pełna łez. Matka Stefana W. udzieliła wywiadu dziennikarce "Dużego Formatu". Opowiada w nim, jak dowiedziała się o tym, że jej syn zaatakował prezydenta Gdańska i o tym, jak bardzo obawiała się jego wyjścia z więzienia. 
Jako matka wciąż go kocham. Tylko rozpaczam, że zrobił coś strasznego. Tyle osób skrzywdził, prezydenta, jego rodzinę, nas… A ja nadal jestem matką – opowiada płacząc matka Stefana W. – To najtrudniejsze uczucie, jakie można sobie wyobrazić. Urodziłam syna, który zabił człowieka, i muszę z tym żyć – przyznaje pani Jolanta. - Najpierw syna nie poznałam. Pierwszy raz widziałam tę kurtkę i czapkę, gdy oglądałam nagranie. "To nie on", mówię do męża. Ale wtedy te słowa: "Halo! Halo! Nazywam się Stefan…". Jezu, synu, jak mogłeś… Módlmy się, mówię do męża, żeby prezydent przeżył. Przyznaje, że jej syn w więzieniu w Malborku bardzo się zmienił. Obawiała się jego wyjścia zza krat i ostrzegała o tym policję. - Uważałam, że nie powinien wychodzić albo ktoś powinien go obserwować. Ale usłyszałam, że nie ma podstaw, że zgłoszą tylko swoje wątpliwości zakładowi karnemu. Nikt się ze mną później nie kontaktował. Skończyłam resocjalizację, rozumiałam, co się dzieje, ale skoro mój syn został wypuszczony, nie wińcie mnie, proszę, ani moje dzieci. Co mieliśmy zrobić? Wszyscy się boimy, że zostaniemy ukarani za Stefana. A co mieliśmy zrobić? Wie pani, jaka to była trudna decyzja donieść na własne dziecko? Ale poszłam na policję i powiedziałam, że zrobi coś nieobliczalnego.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 19:01 przez jatoja
Źródło: https://natemat.pl/261469,duzy-format-matka-stefana-w-udzielila-wywiadu-przeprasza-za-syna
19-letni student poszedł do klubu ze striptizem i nie wrócił. Szuka go cała Polska
W centrum Poznania zaginął 19-letni student. Michał Rosiak w nocy z czwartku na piątek poszedł do klubu go-go i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Sprawa jest skomoplikowana. Policji pomaga prywatne biuro detektywistyczne. – Michał Rosiak nie jest typowym mężczyzną, którego można spotkać w klubie go-go. Nie jest zamożny i według relacji kolegów, którzy byli z nim tej nocy, nie chciał korzystać z usługi prywatnego tańca. Jednej z tancerek udało się jednak namówić Michała do wejścia do pokoju – relacjonował "Wyborczej" Bartosz Weremczuk, prMichał poszedł z kolegami do klubu go-go "Euphoria" w nocy z czwartku na piątek (17/18 stycznia). Ok. godziny 1:00 zniknął kolegom z oczu. Od tamtej pory nikt go nie widział.ywatny detektyw wynajęty przez rodzinę zaginionego. – Zaginiony mieszka na poznańskich Ratajach, tymczasem po wyjściu z klubu poszedł w zupełnie innym kierunku. Dworzec Garbary był mu nie po drodze. Trudno to zrozumieć – przyznaje w rozmowie z "Wyborczą" rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Informacja o trasie Michała jest znana z jego telefonu., który znalazła przypadkowa kobieta. "Dowiedzieliśmy się również iż rodzice zaginionego otrzymują dziwne połączenia. Jeden z nich miał wskazywać jakby wyrywany był telefon między osobami... Drugi raz natomiast rozmówca miał krzyknąć 'Kur... a miało nie być Policji'. Gdy rodzice oddzwonili na nr usłyszeli 'to pomyłka'" – czytamy na Facebooku profilu "Zaginieni przed laty". Rysopis: Michał Rosiak ma 188 cm wzrostu. Jest szczupły, ubrany był na czarno. Na kurtce miał biały napis: "New Balance". Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały zaginionego. Można dzwonić pod nr tel. 61 841 23 11 lub 112.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Asteroida ma uderzyć w Ziemię lada chwila! Jasnowidz Jackowski zabrał głos
Eksperci, śledzący losy planetoidę o średnicy 1,5 km, którą odkryto kilkanaście lat temu, są pełni obaw. Niepokoją się o to, czy (89959) 2002 NT7 nie uderzy w naszą planetę. Obiekt znajduje się bardzo blisko Ziemi, a obliczenia nie prognozują niczego dobrego… „Jest ryzyko, że planetoida uderzy w Ziemię”. Najpierw badacze mówili, że stanie się to 13 stycznia, dziś podają datę 1 lutego. NASA ma uspokajać ludzi i zapewnia, że nie dojdzie do tragedii, ale istnieje teoria, według której zderzenie jest nieuniknione, a nie mówi się nam o tym, aby nie wzbudzać w nas niepotrzebnej paniki przed nieuniknionym. W Super Expressie poza niepokojącymi informacjami odnośnie obiektu pojawiły się także słowa najbardziej znanego jasnowidza w Polsce, dla którego sytuacja jest jasna. "Ja mam odczucie, że ten obiekt w żaden sposób nie zagraża naszej planecie. Mam nawet wrażenie, że zbliżenie się tej planetoidy nie odbije się większym echem wśród mieszkańców Ziemi. W moim odczuciu ta planetoida będzie dość daleko od naszej planety i nic złego nam się nie stanie" - mówi Jackowski.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Jako salowa codziennie oglądam penisy. Chłopaki, to ohydne! Niektórych nie mogę wyrzucić z pamięci
List Pauliny został opublikowany w serwisie Papilot.pl. Dziewczyna jest salową w jednym ze szpitali. Twierdzi, że niektórych obrazów nie potrafi wyrzucić z pamięci...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Producenci niektórych filmów wymagali od aktorów znacznie więcej niż udawanie scen seksu. Okazuje się, że istnieją takie produkcje, w których musieli oni uprawiać go naprawdę. Jedne są bardziej znane, inne może trochę mniej. Zapewniamy jednak, że nie jest to "50 twarzy Greya"...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Polska aktorka zagrała w filmie obok Roberta Pattinsona! Sukces Agaty Buzek
Ostatnie miesiące Buzek spędziła na planie francuskiej produkcji High Life. Na ekranie pojawi się w towarzystwie takich gwiazd europejskiego i światowego kina, jak Robert Pattinson, Juliette Binoche czy Patricia Arquette. Film w reżyserii Claire Denis wyprodukowało cenione studio A24, odpowiedzialne za takie hitowe produkcje jak MoonlightDziedzictwoHereditary, czy Lady Bird. Buzek pod koniec września promowała film w towarzystwie kolegi i koleżanki z obsady na festiwalu filmowym w San Sebastian. High Life to thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w kosmosie. Pattinson gra kryminalistę, który bierze udział w misji badającej czarną dziurę - w ten sposób może anulować swój wyrok. Buzek w filmie zagrała pilota.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 stycznia 2019 o 23:01 przez jatoja
Mężczyźni robiący makijaż podbijają YouTube. Są lepsi od lasek! Oto nowa gwiazda Gabriel
Urodzony w Los Angeles syn meksykańskich imigrantów, Gabriel Zamora, postanowił wykorzystać swoją pasję do malowania się i zostać popularnym instagramerem. Po ukończeniu ogólniaka, Zamora studiował na uczelni biznesowej w Houston, żeby po dwóch latach wrócić do LA i zająć się karierą w sieci na poważnie, robiąc wyszukane makijaże na własnej twarzy. Dziś 25-latka śledzi na Instagramie ponad 800 tysięcy osób, a wśród jego fanów są między innymi Kim Kardashian i Ariana Grande.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 stycznia 2019 o 23:01 przez jatoja
Polka mieszkająca w Chicago zapisała w spadku 100 TYSIĘCY DOLARÓW schronisku dla zwierząt
Nowy rok zaczął się wyjątkowo dobrze dla schroniska dla zwierząt w Bielsku-Białej, które otrzymało niezwykły dar. Pani Maria, bielszczanka, która od lat mieszkała w Chicago, w testamencie zapisała bielskiej placówce 100 tysięcy dolarów, czyli 357 tysięcy złotych (!). Pieniądze trafiły już na miejskie konto.  Schronisko jest naszą jednostką budżetową. Dzięki funduszom wybudowana zostanie przy placówce lecznica weterynaryjna, o którą od dawna zabiegali między innymi wspierający je wolontariusze - mówi rzecznik magistratu, Tomasz Ficoń. Pani Maria regularnie odwiedzała schronisko Reksio przy okazji wizyt w Polsce. Dyrektor miał okazję ją poznać, ale przyznaje, że wiadomość o spadku była dla niego szokiem. Cuda się zdarzają - mówi Zdzisław SzwabowiczMiałem przyjemność kilkukrotnie ją spotkać. Gdy przyjeżdżała do Polski, by odwiedzić rodzinę, przychodziła także do naszego schroniska. Interesowała się bezdomnymi zwierzętami, pytała o nowe schronisko, o plany rozwoju.  Obecnie warunki w schronisku nie są złe. Jak tłumaczy Szwabowicz, ponieważ adopcji jest więcej niż przyjęć, aktualnie w placówce przebywa około stu zwierzaków. Schronisko jest przystosowane do przyjęcia 250 psów. Dyrektor przyznaje jednak, że bywały czasy, gdy było przepełnione. Zdarzało się, że mieliśmy ich nawet około 300 - mówi. Myślę, że możemy się pochwalić warunkami, bo zwierzętom nic nie brakuje. Dowodem na to jest dar świętej pamięci pani Marii, która tu bywała i nam zaufała.

 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 stycznia 2019 o 23:01 przez jatoja
Wzruszające słowa córki Pawła Adamowicza "Paweł Adamowicz był moim tatusiem...

W Gdańsku przemawiała też starsza córka prezydenta Gdańska, Antonina Adamowicz. - Paweł Adamowicz był moim tatusiem. Ja ciebie tatusiu bardzo kocham. Na zawsze. Ja też kocham to miasto. Jak on. Całą rodzina je kocha. Gdańsk był dla taty trzecim rodzicem, trzecim dzieckiem i drugą miłością. Ja wiem, że jeżeli to miasto będzie nadal otwarte, takie kochające jak jest teraz, to on będzie bardzo szczęśliwy. Dziękuję Wam bardzo za to wsparcie. Przepraszam to, że nie odpisuję na wszystkie wiadomości, ale potrzebujemy czasu. Dziękujemy za wszystko - powiedziała.

Znicze w Gdańsku oraz innych miastach Polski ustawiane są na planie serca, a w mediach społecznościowych akcję nazwano "największe serce świata". Przed Europejskim Centrum Solidarności zgromadziło się dziś tysiące osób.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 stycznia 2019 o 23:01 przez Defdef
Jerzy Owsiak po śmierci Adamowicza REZYGNUJE ze stanowiska prezesa WOŚP
Jerzy Owsiak w konferencji prasowej zorganizowanej kilkanaście minut po informacji o śmierci Pawła Adamowicza poinformował ze łzami w oczach, że znika z pierwszego planu - nie będzie już pełnił funkcji prezesa fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. – Ta nienawiść, która jest w ludziach eksplodowała w sposób maksymalny. Trudno winić organizatorów, to miało miejsce na pięknej scenie. Trudno mówić jednoznacznie o złym zabezpieczeniu. Każdy mógł tam wejść. Uchronić się przed człowiekiem, który miał takie zamiary, jest piekielnie trudno. Jeśli mnie nie będzie, to może niektóre osoby wyluzują – powiedział. Owsiak wyjaśnił, że będzie dalej pracował dla WOŚP, ale nie będzie podejmował już żadnych decyzji. – Ta nienawiść w moją stronę grzeje od 25 lat. Od 25 lat staczam boje z ludźmi, którzy mi grożą. Niestety, polski wymiar sprawiedliwości i policja nie dają sobie z tym rady – wyjaśnił.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 stycznia 2019 o 15:01 przez jatoja
Następna