Losowe wpisy

Dziewczyna Cristiano Ronaldo pokazała gołą pupę. Nie jesteśmy zachwyceni jej kształtem.
Georgia Rodriguez, czyli obecna dziewczyna Cristiano Ronaldo postanowiła pokazać się światu z innej strony. Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji wystąpiła w kreacji, która niemal całkowicie odkrywała pośladki modelki. Sama Georgia nic sobie z tego nie robiła - wręcz przeciwnie - ustawiała się do reporterów w taki sposób, by jak najlepiej zaprezentować swoje dwa duże atuty. My jednak nie jesteśmy nimi jakoś specjalnie zachwyceni.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 10:09 przez MarcinZfejsa
Ponad 150 lat temu nastolatka przypominała raczej dojrzałą kobietę, niż dziewczynę w swoim wieku. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2019 o 17:03 przez jatoja
Tak wyglądał pierwszy telefon komórkowy
Siemens Mobiltelefon C1 - i pomyśleć, że to wcale nie tak dawno stanowiło to największy szał osiągnięć techniki.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 września 2017 o 15:09 przez Donica

Zanim oficjalnie zwiążecie się na całe życie, powinniście "odhaczyć" te 10 punktów:

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 lipca 2018 o 23:07 przez lordvader
Donald Tusk przypomina jak fałszował "Szansie na Sukces" i składa życzenia Polakom i Europejczykom
W 1996 roku w wydaniu specjalnym "Szansy na sukces" Donald Tusk miał okazję zaśpiewać kolenkę Wśród Nocnej Ciszy. Ok, ok, już nie będę więcej śpiewał, obiecuję - zapewnia Donald Tusk, tkóry opublikował nagranie, przy okazji składając świąteczne życzenia. Chciałbym wam złożyć życzenia - moim rodakom i wszystkim Europejczykom, abyśmy wśród tej nocnej ciszy usłyszeli siebie nawzajem. Swoje głosy miłości i nadziei, nadziei na lepsze jutro, na tylko dobre zmiany i że my sami będziemy lepsi dla siebie i dla innych. Tego wam i sobie życzę z całego serca - pisze. "Dystans, poczucie humoru, elokwencja", "Gratuluję dystansu, Panie Premierze!", "Genialne, Panie Premierze, wszystkiego najlepszego", "Fajny pomysł. Z klimatem i dystansem, jak zwykle" - zachwycali się internauci.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 grudnia 2018 o 14:12 przez jatoja
Producent ujawnia szokujące fakty: „To spisek sieci handlowych!” Masło powinno kosztować w sklepach około 5,50 zł za 200g kostkę
Anonimowe źródło poinformowało portal WP o  spadku cen masła w hurtowniach. Podobno masło od producenta wyjeżdża już za 4,90 zł za 200 gramową kostkę. W sklepach nie powinno więc kosztować więcej niż 5,50 zł. Całą różnica w cenie wynika z chciwości sieci handlowych, którym zależy na utrzymaniu wysokich cen produktu. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 listopada 2017 o 15:11 przez e-wonsz
Nowy podręcznik do wychowania seksualnego. Napisała go... Anja Rubik! W księgarniach już za 19 zl
Rok temu, z inicjatywy najsłynniejszej polskiej top modelki Anji Rubik, wystartowała w internecie akcja #SexEdPL, w ramach której znane osoby kręcą filmiki, w których przekonują o konieczności rozmowy o seksie, zwłaszcza z własnymi, dorastającymi dziećmi, stawianiu wyraźnych granic, stosowania antykoncepcji a także pożytków płynących z masturbacji. Modelka od dawna nie ukrywa, że, jej zdaniem, świadomość seksualna Polaków powinna być wyższa. Ku zaskoczeniu wielu, Rubik nie poprzestała na zrobieniu zamieszania, tylko rzeczywiście postanowiła doprowadzić sprawę do końca. Jak się okazuje, przez ten cały czas zaangażowani przez nią edukatorzy seksualni pracowali nad podręcznikiem wychowania seksualnego, który z początkiem roku szkolnego trafi do księgarń. 
Książka wychodzi we wrześniu. Mówię o niej: podręcznik, mimo że wiadomo, że do szkół nie trafi choć będziemy ją do nich wysyłać - zapowiada Anja. Liczę, że rodzice kupią ją swoim dzieciom. Przeprowadziłam wywiady z trzynastoma edukatorami seksualnymi, zadając im pytania takie, jakie by zadała młodzież. Pytałam też o to, czego sama byłam ciekawa. Są rozdziały o pierwszym razie, jak nie zajść w ciążę, jak się zabezpieczyć. Dowiedziałam się na przykład o chusteczce lateksowej, to jedna z metod zabezpieczających. Nigdy też nie słyszałam wcześniej o prezerwatywach dla kobiet. Książka jest robiona non profit, wydawnictwo na niej nie zarabia. Szukanie sponsorów było trudne, bo ludzie boją się tego tematu. W Polsce to temat, niestety, polityczny. Wiem, że do różnych firm przychodzą listy, których autorzy piszą, że nie kupią już tego produktu, bo reklamuje go Rubik, a ona namawia do zabijania dzieci - opowiada Rubik.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 sierpnia 2018 o 10:08 przez jatoja
Emily Ratajkowski przesadziła. Ubrała się w bikini, które pokazuje wszystko
Instagram fotomodelki Emily Ratajkowski od zawsze epatował odkrytym ciałem modelki, ale tym razem Ratajkowski przeszła samą siebie. Wrzuciła na swój profil zdjęcie, które zdecydowanie więcej odkrywa, niż zakrywa. Właściwie nie zakrywa nic, bo czymże jest wąski skrawek materiału między nogami modelki. Zdjęcie jest elementem kampanii reklamowej marki kostiumów kąpielowych, których właścicielką jest Ratajkowski. Jak widać modelka postanowiła iść na całość i do promocji swojej marki nie zamierza unikać kontrowersyjnych materiałów. Tym razem odważna fotka nie spotkała się z takim aplauzem fanów modelki jak to bywało wcześniej - pod zdjęciem znalazło się całkiem sporo krytycznych, czy wręcz atakujących komentarzy. Póki co Ratajkowski nie odniosła się do zarzutów swoich fanów.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 grudnia 2018 o 01:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: Instagram
Oto ile pieniędzy Polska mogłaby zarobić na całkowitej legalizacji marihuany - ta suma robi wrażenie
W Polsce pali się dużo marihuany - czy tego chcemy czy też nie. Niezależnie od jej statusu prawnego, Polacy i tak nie rezygnują z raczenia się używką. Mimo tego, że jesteśmy jednym z krajów w Europie, który przewiduje najbardziej surowe kary za przestępstwa związane z marihuaną. W Polsce wciąż konsumuje się konopie i robi się to często i intensywnie. Dane statystyczne pokazują, że z roku na rok konsumuje się ich coraz więcej. 

Niestety prawo w tej kwestii nie zmienia się od lat. Chociaż nasi sąsiedzi z Zachodu podchodzą do całej sprawy nieco bardziej otwarcie, my wciąż tkwimy w przekonaniu, że marihuana to groźny narkotyk, a narkotyki trzeba zwalczać - chociaż setki badań pokazały już, że używka ta nie jest wcale groźniejsza niż alkohol, którego sprzedaż jest regulowana i kontrolowana przez rząd, a same zyski z handlu alkoholem przynoszą sporo gotówki dla samego państwa. 

Tak samo mogłoby być z marihuaną, ale jednak nie jest. Czy zastanawialiście się jednak kiedyś, ile rzeczywiście pieniędzy wpłynęłoby do kasy naszego kraju, gdyby opodatkować handel marihuaną? Marcin Łukasik z portalu money.pl to obliczył. Zobaczcie sami. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 sierpnia 2018 o 21:08 przez e-wonsz
Ta kobieta była zakonnicą. Gdy odeszła z kościoła została gwiazdą filmów dla dorosłych
28-letnia Yudi pochodzi z Kolumbii i do zakonu wstąpiła w wieku 10 lat. Po 8 latach przebywania wśród sióstr zdecydowała jednak, że takie życie nie jest dla niej. Zrzuciła habit o została… gwiazdą filmów dla dorosłych. Cóż, dość zaskakująca zmiana profesji. Na zmianę jej podejścia do życia wpłynęło to, że będąc w zakonie zakochała się w jednym z duchownych nauczycieli. To był ten moment, w którym zorientowała się, że nie jest w stanie przeznaczyć swojego ciała dla Boga. Yudi przyznaje, że życie po opuszczeniu zakonu nie było proste. Przez długi czas nie potrafiła znaleźć pracy i tułała się z jednego miejsca na drugie. W końcu poznała Juana Bustosa, który zorganizował jej pracę przed kamerkami internetowymi. „Na początku czułam się z tym źle. Ale teraz jest już w porządku. Czuję się dobrze również wtedy, gdy chodzę do kościoła. Nigdy nie odpuszczam piątkowego nabożeństwa, sobotnich spotkań ani niedzielnej mszy” - zwierza się Yudi. Ciekawostką jest też, że ksiądz z jej parafii próbował ją namówić do powrotu na drogę zakonnicy, jednak Yudi twierdzi, że w pełni pasuje jej obecna praca, gdyż może w niej wyżyć się „artystycznie”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 maja 2019 o 11:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Losuj kolejne