Losowe wpisy

Pracownik LOTu pożyczył pieniądze od pasażerów. Mamy NAGRANIE. Tak to wyglądało
Jak podaje "Newsweek" pasażerowie samolotu z Pekinu do Warszawy nie tylko czekali na start 10 godzin, ale dodatkowo poproszono ich o zrzutkę na naprawę usterki w samolocie. Początkowo przewoźnik zaprzeczał. Jednak potem wyszło na jaw, że w Warszawie członek zarządu LOT oddał pasażerom pożyczone pieniądze (ok. 1300 zł). Dziś już nie ma czemu zaprzeczać, bo... do sieci trafiło nagranie (!), którym podzielił się jeden z pasażerów. Na nagraniu z samolotu wyraźnie słychać jak pracownik LOT-u dziękuje pasażerom za udzielenie wsparcia finansowego i zwraca pożyczone pieniądze. Ostatecznie 4 osoby zgodziły się podzielić chińskim nominałem. Na końcu pracownik linii lotniczych raz jeszcze dziękuje pasażerom i przeprasza za nietypową sytuację.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 listopada 2018 o 18:11 przez jatoja
Źródło: https://www.newsweek.pl/polska/zwrot-kosztow-to-nagranie-potwierdza-ze-lot-pozyczal-pieniadze-od-pasazerow-posluchaj/2sx19kc?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw&fbclid=IwAR2hlnfGhzHzQI5Bueom82LGePpMbGFZsh0WlBeBKtEp8sO4ZqX4YjLX7KQ

Kobieta hodowała go 85 LAT

Poważnie - z takim czymś zjawiła się u dr Sandry Lee mówiąc, że ma to tak naprawdę od urodzenia, tylko że na stare lata zaczęło się powiększać.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 kwietnia 2018 o 14:04 przez Donica
Źródło: https://www.wittyfeed.me/story/60926/she-ignored-her-blackhead-for-85-years
Okazało się, że ojciec Maćka Musiała z "Rodzinka.pl" jest znanym aktorem. Nikt nie miał o tym pojęcia
22-letni aktor wrzucił właśnie na Instagram zdjęcie ze swoim tatą. Podpisał ją "Sweetfocia z tatą". Jego obserwatorzy piszą w komentarzach, że bardzo dobrze kojarzą twarz jego rodzica. Andrzej Musiał zagrał role policjantów oraz komisarzy m.in. w "Młodych Wilkach 1/2", "Psach", "Ekstradycji 2", "Na wspólnej", "Sępie" oraz "Jack Strong". 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 13:09 przez jatoja
Dlaczego po szczepieniu na ramieniu człowieka pojawia się ta mała blizna?
Szczepienia i szczepionki to temat, na punkcie którego ludzie w ostatnim czasie są szczególnie przewrażliwieni. Budzi on bardzo wiele skrajnych emocji i każdy zawsze ma dużo do powiedzenia, nawet jeśli jego wiedza na ten temat nie jest zbyt rozległa. I tak toczy się bój antyszczepionkowców z ludźmi, których zdaniem przymus szczepień powinien pozostać w niezmienionej formie, a ludziom nie powinno pozostawiać się wyboru. 

My dzisiaj pozostaniemy przy temacie szczepień, jednak przejdziemy do jego nieco bardziej luźnego obszaru. Jeśli byliście szczepieni w dzieciństwie, to pewnie zauważyliście na jednym z waszych ramion, charakterystyczną bliznę. Ma ona nawet związek z kultowym tekstem: „tylko nie w szczepionkę”. 

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd ona się w ogóle bierze i jak powstaje? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 lutego 2019 o 19:02 przez e-wonsz
Drapanie psa po uszach to dla niego narkotyk - dosłownie
Pies ma w uszach neuroreceptory, które odpowiednio pobudzane - np. przez masaż albo drapanie - przekazują do całego organizmu impulsy, które sprawiają, że pies dosłownie odczuwa, jakby był na haju. Jest zrelaksowany i odprężony, ale... może się od tego uzależnić. Dokładnie tak, jak człowiek - od narkotyków.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 02 listopada 2017 o 15:11 przez Donica
Marzenie wszystkich mężczyzn i większości kobiet - idealny biust. Jednak co właściwie znaczy w tym przypadku przymiotnik „idealny”? Właśnie to postanowiliśmy sprawdzić. Zapytaliśmy ponad 1000 mężczyzn i kobiet, jaki ich zdaniem powinien być perfekcyjny biust. Wyniki były sporym zaskoczeniem. Nawet dla nas.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 czerwca 2018 o 21:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: Ankieta
Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się publiczności i schodząc ze stromych schodów, potknęła się i zaliczyła wpadkę - jej cekinowa sukienka ześlizgnęła się z bioder na ziemię, odsłaniając intymne miejsca zaklejone tylko przezroczystą taśmą
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 stycznia 2018 o 11:01 przez jatoja
Źródło: http://www.newnownext.com/courtney-act-wardrobe-malfunction-celebrity-big-brother/01/2018/
Paulina Candy to 24-latka z Warszawy, która w ostatnich tygodniach stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek za granicą. Dziewczyna nie ukrywa, że regularnie, co kilka miesięcy powiększa sobie piersi i jeszcze nie wie na jakim rozmiarze się zatrzyma. Na razie od miseczki B dotarła do miseczki J, ale już zapowiada, że to na pewno nie koniec. Jeżeli myślicie, że powiększanie piersi to jedyne co zafundowała sobie piękność z Polski to jesteście w błędzie. Usiądźcie wygodnie i czytajcie dalej…
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2019 o 16:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/paulinajcandy/

Michał Wiśniewski znalazł się na dnie. Kiedyś był największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej – teraz jest bankrutem. Chociaż miał ogromny majątek, nie potrafił zabezpieczyć swojej przyszłości i roztrwonił go. Obecnie zupełnie się poddał… 

W czasach największej popularności lider zespołu Ich Troje zarabiał wielkie pieniądze. Był tak bogaty, że na koncerty latał swoim własnym helikopterem. Te czasy to dla Wiśniewskiego już tylko wspomnienie. Artysta zupełnie się w życiu poddał.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 kwietnia 2018 o 12:04 przez Defdef
Kawa jest drugim (po ropie naftowej) towarem handlowym świata
Rocznie mieszkańcy Ziemi wypijają ponad 400 miliardów filiżanek aromatycznego czarnego napoju. Wartość handlu kawą szacuje się na 100 mld dolarów.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 marca 2018 o 14:03 przez lordvader
Źródło: wiadomoscihandlowe.pl
Losuj kolejne